O NAS 

LOGO czyste prostokąt

Czym jest pyrcamp? 

Z roku na rok Festiwal Pyrkon rozrasta się, przyciągając coraz większe grono miłośników fantastyki do Poznania. Chcąc przedłużyć magię Pyrkonu i pozwolić Wam cieszyć się w pełni każdym dniem festiwalu, stworzyliśmy Pyrcamp – wyjątkową wioskę, gdzie każda istota fantastyczna znajdzie swoje miejsce. 

W tym roku macie możliwość zostać Pyrcampowiczami na pierwszej oficjalnej bazie noclegowej Pyrkonu – PYRCAMPIE. 
Scout Camp Poznań, nowy kamping na terenie miasta, na kilka czerwcowych dni stworzy dla Was miejsce pełne ciepła płynącego
z scoutowego ogniska, bezpieczną przestrzeń do relaksu w otoczeniu zieleni i pole do integracji wszystkich uczestników festiwalu. A to wszystko zaledwie kilka kilometrów od Targów Poznańskich MTP.

O NAS

Pomysłodawca

Każdy miłośnik literatury, filmów, komiksów i całego świata fantazy zna tę nazwę – Pyrkon, czyli Festiwal Fantastyki. Już od ponad 20 edycji przyciąga fanów niesamowitych historii do Poznania na jedne z największych festiwali miłośników fantazy w Europie. Magiczne miejsce spotkań tworzone jest przez Klub Fantastyki “Druga Era”.  

Podmiot wykonawczy

Przy jednym ognisku w jedną noc…  Scout Camp Poznań to miejsce, które powstało, aby dawać gościom poczuć prawdziwy skautowski klimat – bliskości z naturą i wspólnoty. Jest to nowy obiekt, aktywnie działający od prawie dwóch lat. Pracownicy Campu wspólnymi siłami przeobrazili stary kamping Poznania w bazę campingową i przestrzeń eventową z ponad setką realizacji w zaledwie jednym sezonie.  

O NAS
O NAS

Pomysłodawca

Twórcą i zarządcą Scout Camp Poznań jest Fundacja Wspólny Nurt. Stworzona przez ludzi z pasją, wywodzących się z nurtu myśli skautowskiej. Fundacja ma na celu szerzenie idei slow-life i szeroko pojętego dobrostanu człowieka.

Contact Us

Masz pytania? Skontaktuj się z naszą bazą dowodzenia!

Info

790 404 904
hello@pyrcamp.pl

Address

Koszalińska 32
60-480 Poznań

DO POBRANIA 

Zgoda na udział osoby niepełnoletniej
Regulamin uczestnictwa
RODO
LOGO czyste prostokąt

PYRCAMP

Schronienie dla istot z tej i nie tej ziemi!